Žalúzie

Hliníkové žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť. Hliníkové žalúzie sú použiteľné prakticky do všetkých typov okien.

ISSO design žalúzie ktoré ponúkame, zaručujú moderný design a vysokú spoľahlivosť. Sú ovládané retiazkou. Široká škála farieb našich žalúzie zaručuje, že si aj Vy vyberiete tie správne žalúzie na Vaše okná.  V ponuke máme taktiež žalúzie ovládané paličkou EURO 2000 alebo jednoduchšie medziokenné a interierové žalúzie.

ISSO žalúzie predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Ich primárnymi vlastnosťami je ich moderný design, ľahká montáž a spoľahlivosť. Ide o systém ovládania žalúzií retiazkou. Je možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.

žalúzie žalúzie

EURO 2000 žalúzie - paličkové

Ide o systém ovládania žalúzií paličkou. Tiež je tu možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.

žalúzie žalúzie

Medziokenné žalúzie

Medziokenné žalúzie sú neustále využívané najmä vďaka svojej nízkej cene a plnej funkčnosti. Používajú sa na staré typy drevených okien. Žalúzie sa osádzajú medzi dve sklá.

Interiérové žalúzie

Tieto žalúzie perfektne spĺňajú účel tienenia. Sú vhodné do väčšiny okien a pre ich nízku cenu sú dostupné pre každého. Ovládanie je praktické a jednoduché, tyčkou a šnúrkou s automatickou brzdou.kuchyne, kuchynské linky montáž kuchyne, montáž kuchynskej linky šatniky, vstavané skrine Sima-mont, montaž kuchynských liniek

Copyright (c) 2012 www.montaz-kuchyne.sk | All rights reserved montaz-kuchyne.sk | Montáž kuchyne, Montáž kuchynskej linky

Beží na SL, webdesign 4all.sk